امروز : يكشنبه 29 ارديبهشت 1398

3 مشکل که توسط موش ها ایجاد می شود

زمانی که موش ها یک انبار یا خانه ای را پیدا می کنند، وارد آن شده و ایجاد خرابی میکنند، این جونده ها چند مشکل به وجود می آورند:

مشکل اول: آلودگی _ موش های انبار، حتی به تعداد اندک، علف خشک ذخیره شده و مورد نیاز را آلوده می کنند. حتی اگر فقط دو موش به مدت شش ماه در انبار فعالیت کنند، می توانند به میزان 2 کیلو دانه را بخورند و 18000 اثر از خود به جای گذارند. فضولات موش ها بسیار خطرناک هستند چرا که موجب آلودگی آب، غذا و دیگر ذخایر می شوند.

مشکل دوم: خرابکاری _موش ها با توجه به نیاز بیش فعالانه ی خود به جویدن می توانند موجب ایجاد خرابی های مهمی شوند. این جوندگان هرچیزی را که بتوانند می جوند که شامل ستون های تقویت کننده، دیوارها، درها و عایق ها می شود. این خرابی می تواند در طول زمان موجب تضعیف زیرساخت ها شود که باعث می شود انسان ها، ذخایر زندگی، تجهیزات و تدارکات را به خطر بیاندازند. موش ها همچنین تمایل به جویدن کابل های برق روکار و سیم های عایق شده دارند. این رفتار آنها سیم کشی های ابزارآلات و ماشین های الکتریکی را در معرض خطر عدم کارکرد درست قرار می دهد. بدتر از همه اینکه جویدن سیم های الکتریکی می تواند منجر به خاموشی و شاید آتش سوزی شود. در حقیقت یک چهارم از آتش سوزی های غیرمترقبه ی ساختمان ها و انبارها، گمان میرود که با فعالیت های موش ها ایجاد شده باشد.

مشکل سوم: سرایت بیماری _موش ها همچنین به خاطر انتشار باکتری، ایجاد بیماری و انتقال امراض، شناخته شده هستند. برای قرن ها موش ها (و حشراتی که موش ها جذب می کنند)، موجب شیوع طاعون و بیماری های واگیردار گسترده در سرتاسر دنیا شدند. بیماری هایی که موش ها قادرند به انسان انتقال دهند شامل، ویروس کلیه، انگل روده، آبله ی ریکتزیا، سالمونلا و کرم کدو هستند.

تماس با ما


آدرس دفتر مرکزی

  • مازندران، آمل، بلوار امام رضا خیابان دادگستری، برج سپهر، طبقه سوم

تلفن دفتر مرکزی

  • 01143264614

  • 01143268689

 

آدرس کارخانه

  • مازندران، آمل ، شهرک صنعتی بابکان

تلفن کارخانه

  • 01158519358-9

 

خدمات پس از فروش

  • 01143266364

کد پستی

  • 4614915805