امروز : دوشنبه 4 مهر 1401
چرا شما باید موش ها را از منزلتان دور نگه دارید؟

چرا شما باید موش ها را از منزلتان دور نگه دارید؟

شش واقعیت درباره موش ها

واقعیت اول : موش ها حداقل 60 بیماری مسری را می توانند انتقال دهند که شامل، ویروس کلیه، لپتوسپیروز، تیفوس و مننژیت می شوند. هنگامی که انسان خواب است موش ها با گاز گرفتن انسان و از طریق بزاق دهانشان بیماری ها را منتقل میکنند. بیماری هایی مانند تب گازگرفتگی موش که موجب ایجاد علایمی مانند، تب، استفراغ و درد عضلات می شود و اگر درمان نشود ممکن است منجر به مرگ شود.

واقعیت دوم درباره موش ها: موش ها می توانند سه روز در آب بمانند و از سقوط در چاه توالت جان سالم به در ببرند و بدتر اینکه آنها می توانند از طریق مسیر چاهی که در آن سقوط کردند به همان خانه بازگردند.

3 مشکل که توسط موش ها ایجاد می شود

3 مشکل که توسط موش ها ایجاد می شود

زمانی که موش ها یک انبار یا خانه ای را پیدا می کنند، وارد آن شده و ایجاد خرابی میکنند، این جونده ها چند مشکل به وجود می آورند:

مشکل اول: آلودگی _ موش های انبار، حتی به تعداد اندک، علف خشک ذخیره شده و مورد نیاز را آلوده می کنند. حتی اگر فقط دو موش به مدت شش ماه در انبار فعالیت کنند، می توانند به میزان 2 کیلو دانه را بخورند و 18000 اثر از خود به جای گذارند. فضولات موش ها بسیار خطرناک هستند چرا که موجب آلودگی آب، غذا و دیگر ذخایر می شوند.

4 نکته ی ایمنی که موجب جلوگیری از آلودگی و بیماری های موش ها می شود

4 نکته ی ایمنی که موجب جلوگیری از آلودگی و بیماری های موش ها می شود

اگر شما با موش ها در فضای کار یا زندگی خود مواجه شدید، چند نکته ی ایمنی را در ذهن خود داشته باشید. رعایت این نکات به شما کمک میکند اطمینان کسب کنید که هنگام ریشه کن کردن مهاجمان، امراض و دیگر باکتری ها گسترش پیدا نمی کنند:

نکته ی ایمنی اول _ مناطقی را که موش ها در آنها بودند ضد عفونی کنید _ اگر به وجود فضولات موش ها در قسمت خاصی از انبار یا ساختمان مشکوک هستید، دستکش لاستیکی بپوشید و تمام دیوارها، سطوح و اشیاء موجود در آن قسمت را با محلول ضدعفونی کننده ی 10 درصد مایع ضدعفونی کننده و 90 درصد آب، ضد عفونی کنید.

تماس با ما


آدرس دفتر مرکزی

  • مازندران، آمل، بلوار امام رضا خیابان دادگستری، برج سپهر، طبقه سوم

تلفن دفتر مرکزی

  • 01143264614

  • 01143268689

 

آدرس کارخانه

  • مازندران، آمل ، شهرک صنعتی بابکان

تلفن کارخانه

  • 01158519358-9

 

خدمات پس از فروش

  • 01143266364

کد پستی

  • 4614915805